CZECH HALLYU WAVE in Prague (+videos)

13. srpna 2012 v 22:07 |  • K-POP •
Czech Hallyu wave ve spolupráci s Korejskou ambasádou uspořádalo 2. ročník srazu fanoušků K-POPu. Letos se počet účastníků hojně rozrostl, oproti minulému ročníku. Pořadatelé říkají, že takový počet lidí ani nečekali.
1. den - sobota 11.8.2012 - se konaly přednášky o jednotlivých skupinách, o korejské módě, jídle, o historii JK a také o historii K-POPu. Dále soutěž v kreslení a kvíz. V jedné místnosti se promítaly videoklipy, jinde byla zase ukázka v korejském tradičním tanci. Celou akci natáčela korejská televize KBS.
2. den - neděle 12.8. 2012 - se na Václavském náměstí pod koněm konal Flash Mob, fanoušci k-popu skandovali různé pokřiky, názvy skupin a podobně. Všude se to hemžilo transparenty. Spousta k-poperů si nemohla nezajít koupit do nedalekého Bubble Tea tento stejnojmený nápoj. To k tomu taky patří, když kpop day, tak se vším všady.
VIPeople dokonce pod koněm zazpívali HAPPY BIRTHDAY k narozeninám G-Dragona z BIGBANG, který je oslaví 18.8. zazpívali anglicky i korejsky. Skandování se nemohlo obejít ani bez OPPA GANGNAM STYLE.
Z Václavského náměstí se K-POP dav odebral na Masarykovu kolej, kde se konal K-pop contest. Soutěž v zpívání a tanci. Na 1. místě se umístilo 8členné dívčí seskupení O.M.G. Gratuluji.

A tady dávám video z flashmobu a postupně další přidám :)VIP zpívají GDmu k narozeninám

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama