INFO - 2NE1 투애니원

25. července 2011 v 0:37 |  2NE1
Info o téhle dívčí korejské skupině jsem si dovolila vypůjčit z tohoto blogu czech-fansite-2ne1.blog.cz
Je to jen proto, kdyby jste je někdo neznali, aby tu o nich bylo nějaké info. ;) Díky za pochopení. ;)
__________________________________________________________________________________________
2ne1 (vyslovuje se To Anyone nebo 21) je to nová dívčí skupina pod YG Entertaiment. Před nedávném známá jako dívčí BIG BANG a 21. YG přestal používat název 21 jelikož jiná skupina již tento název má. 2ne1 vlastně znamená Nová evoluce pro 21. století. NE znamená nová evoluce a 21 znamená 21 století. 2NE1 se skládá ze 4 členů. Jsou to CL, Park Bom, Minzy a Sandara Park. Všechny 4 jsou nováčky v YG Entertaiment a připravovali se na tento debut 4 roky. 2ne1 vydali ve spolupráci s Big bang song zvaný Lollipop. Tento song byl reklamou na nový korejský mobil LG Cyon Lollipop. Ale skupina nedebutovala před květnem 2009 ale přesně 06.05.2009, kdy vydali jejich první singl FIRE. K tomuto singlu vyšly dva klipy jeden je ve vesmírné verzi a druhý ve verzi, která se odehrává na ulici.Jméno: Lee Chae Rin
Přezdívka: CL
Datum narození: 26. 2. 1991
Speciality: Rapování, zpívání, tancování a mluví plynule anglicky, japonsky a franúzsky
Objevila se na: - Big Bang's 2nd Mini-Album (Hot Issue) Intro Hot Issue
- Uhm Jung Hwa's 1st Mini-Album (D.I.S.C.O) DJ
- YMGA's Mini Album (Made in R.O.K) for What
Speciální na CL je zaprvé, že vzala srdce diváků na 2007 SBS Gayo Daejun, když na pódiu rapovala s YG Family. Stala se po tomto nejvyhledávanějším člověkem na internetu a její představení v tu noc si bľúbilo i mnoho umělců. Charisma a sebevědomí CL se odrazily i na vystoupení v tu noc a od té doby byla označena za velkou věc. Ještě více si zajistila toto jméno, když přišla na pódium, aby asistovala Uhm Jung Hwa při vystoupení aby se ukázala i jako DJ. Nejenže CL rapovala pro již mnoho umělců ale napsala i její rap část pro song What Off z YMGA mini alba. To, že umí plynule hovořit více jazyky je evidentní díky otci, který byl učitelem a to vyžadovalo aby jeho rodina s ním cestovala po světě.
Jméno: Park Bom Lee
Přezdívka: Park Bom
Datum narození: 24. 03. 1984
Speciality: zpívání, tancování, hraní na klavír, flétnu a čelo, umí plynule hovořit korejsky, anglicky a japonsky
Objevila se:
- Big Bang's 1st Single (We Belong Together) We Belong Together single & MV
- Big Bang's 3rd Single (Forever With You) Forever With You single & MV
- Samsung Anycall's Anystar MV with Lee Hyori & Lee Junk
- Lexy's 3rd Album (Rush) Baby Boy
- Red Roc's 1st Single (Hello) Track 03
- Kim Ji Eun's Tell Me Once More MV
- Big Bang's 2nd Japanese Mini-Album (With U) We Belong Together (English Version)
Info:
Park Bom debutovala v klipu bylo v MV od Big Bang We Belong Together a na pódiu debutovala během prvního koncertu Big Bang v 2006. Její hlas plný citu a její rozhodnutí pro konkurz umožnilo, že skončila jako začátečník v YG Entertaiment. Rozhodla se zrušit její poslední jméno Lee, aby to bylo lepší pro lidi na zapamatování. Její jméno Bom Lee znamená zima a je známo, že má něžnější a ženštější stránku. Někteří také říkají, že je hanblivejšia. Odkdy začala trénovat si vytvořila velké petu s Big Bang členy G-Dragon a Tae Yang. A ještě směšně info o Park Bom. Měla debutovat v roce 2007 jako sólo zpěvačka ale YG Entertaimentove CEO Yang Hyun se rozhodl, že debutuje společně s CL, Minze a Sanadara. Fanoušci o ní říkají, že je spíše mámou skupiny díky její ženštější a jemnějšího stránce.Jméno: Gong Min Ji
Přezdívka: Minjit
Datum narození: 18.01. 1994
Speciality: rapování, tancování, zpívání, japonština, čínština
Info:
I když je mladá a nemá žádné úspěchy, ale je významný proto, že je vnučkou slavného korejského tanečníka Gong Ok Jin. YG Entertaiment ji vybral díky její videu, kde je vidět její vynikající schopnosti tanečními, které kolovalo po nete. Minjit měla debutovat s její bývalou začátečnice May Doni, která ale před debutem změnila vydavatelství. Minjit nyní debutovala dohromady s Park Bom, CL a Sandar. Min Ji je známá pro její taneční schopnosti, které ukázala již v Lollipop reklamě. Někteří říkají, že dostala zelenou tančit jak jen chce a že nebude tancovat typické známé tance, které tančí taneční líderka ve skupinách.


Sandara Park
-se nadrodila 12.11.1984. Před vstupem do 21 vydala jako sólo zpěvačka v roce 2004 album Sandara, díky kterému se stala dvakrát platinová. Zahrála si ve filmech jako Volta, Bcuz Of U nebo D' Lucky Ones.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Big-A Big-A | 30. června 2012 v 12:21 | Reagovat

Bom se ale narodila 24.3., ne?

2 Mei Mei | 17. července 2012 v 17:03 | Reagovat

[1]: ano máš pravdu, ani jsem se nevšimla, že to je blbě:D

3 Bigbangsek Bigbangsek | 22. července 2012 v 23:35 | Reagovat

[2]:Jen jsem to procázela a všimla jsem si roho! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama