Syn Jackieho Chana preferuje spíše hudbu před hraním

28. března 2011 v 11:26 |  Jaycee Chan

Sedmadvacetiletý Jaycee Chan šest let poté, co účinkoval ve filmu a vydal debutové album, řekl, že se začíná zbavovat břemene, kterým je jméno jeho slavné rodiny, a hledá si svoje místečko v čínském zábavním průmyslu.
"Zpočátku jsem měl pochyby, ale už je nemám, protože jsem zjistil, že mám poměrně málo stoupenců a stále méně a méně lidí, kteří mě nenávidí," řekl Chan s potutelným úsměvem. "Jsem šťastný, že dělám to, co dělám nyní."
V pondělí při vydání své nové romance Break Up Club se zpěvák rozhovořil více o své hudební kariéře. Chan mladší nedávno vydal svoje třetí album s názvem Messy, které podle něho nabídne alternativu sentimentálním baladám, jež vládnou čínskému popu. "Myslím, že hudba je více než jen láska. Může to být láska k rodině, může to být přátelství," řekl Chan. Hudbu prý má radši než podnikání svého otce, hrdiny akčních filmů.
"Moje hudební kariéra je důležitější než moje filmová kariéra, protože hudba jsem já, jen hudba. Vytvářím je (písně), zpívám je, píšu je, režíruji si většinu svých hudebních videí," řekl Chan.
Ve filmech se cítí jako pěšák. "Lidé mi řeknou, udělej to, udělám to, dostanu peníze a jsem spokojený. Když se film povede, jsem ještě spokojenější. Ale hudba, to jsem já. Když to není dobré, je to moje vina," uvedl Chan junior, který si pro své nové album napsal 16 z 18 písní.
Chana podporují jeho rodiče (matka je tchajwanská herečka Lin Feng-ťiao), radí mu ale kariéru si řídí sám. "Chtějí, aby moje profesní dráha byla lepší, a tak mi říkají: 'měl bys dělat to a to'. Ale kvalitu práce si kontroluji sám. Chci si svoje věci řídit podle svého," dodal.

zroj: dokina.tiscali.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama